Ovaj mjesec: 2094
Pametni šestaši
Autor: Kristina Halužan, 16. 11. 2018.

Pametna pitanja za pametne glave

U petak, 9. studenog, učenici 6. razreda: Jakov Župančić, Leon Tanković, Patrik Fresl i Jakov Guliš sudjelovali su u poznatoj emisiji Hrvatskoga katoličkog radija, “ Pametna pitanja za pametne glave.“ Učenici su sigurno i točno odgovarali na pitanja te su zasluženo pobijedili učenike Prve katoličke osnovne škole iz Zagreba. Uvodni tekst s razigranim stihovima za predstavljanje škole i mjesta napisao je Fran Domović, a pročitao ga je Leon Tanković. Glasnogovornik ekipe sa sigurnim nastupom bio je Jakov Župančić. Čestitke dječacima i sretno dalje, u drugom krugu natjecanja, sljedeće godine!

Zahvaljujemo razredniku g. Miroslavu Freslu, i gđi Jasmini Kodrnji na suradnji i pripremanju za natjecanje.

Branka Oslaković, vjeroučiteljica