zahvala za kraj školske godine
Autor: Kristina Halužan, 19. 6. 2018.

U nedjelju smo na misnim slavljima u Rudama i Kotarima zahvaljivali za sve darove koje smo primili u protekloj školskoj godini.

Dragi Bože, naš Oče, danas Ti želimo zahvaliti na svim darovima koje smo primili u protekloj školskoj godini…

Hvala Ti na svim župnim i školskim vjeronaučnim susretima u kojima smo otkrivali bogatstvo i  ljepotu zajedništva s Tobom i jednih s drugima.

Hvala Ti na našem župniku i svim svećenicima koji su nam naviještali Tvoju riječ i dijelili sakramente ispovijedi i pričesti.

Hvala Ti na svim spoznajama i umijećima koje smo usvojili i uspjesima koje smo postigli.

Hvala Ti na svim izletima i putovanjima s kojih smo se vratili obogaćeni i radosni.

Hvala Ti na svim sportskim uspjesima koje smo postigli i medaljama koje smo osvojili.

Hvala Ti na dobroti, ljubavi, mudrosti i strpljivosti naših roditelja, učitelja i profesora koji su nas odgajali i poučavali.

Hvala Ti što je Tvoja očinska ljubav bdjela nad nama svakoga dana, na svim našim putovima i u svim događajima.

Hvala Ti na anđelima čuvarima koji nas prate i čuvaju danju i noću.

Hvala Ti na Majci Mariji i svecima zaštitnicima koji za nas mole i k Tebi nas vode.

Hvala Ti za sve! Volimo Te!

Tvoja djeca

vjeroučiteljica, Branka Oslaković