eko grupa na Ivanščici
Autor: Kristina Halužan, 13. 6. 2017.

U subotu 3.6. krenuli smo prema Ivanščici u Zagorju.

Za dobro raspoloženje pobrinula se ekipa koja se taj dan uputila na izlet. 5 učenika, 2 profesora u pratnji plus kolega koji nas je tamo dočekao te nas odveo do staze za Ivanščicu i ispenjao s nama tu planinu. I učenici i profesori su pokazali dobru kondiciju te smo na vrh došli u punom sastavu. Na vrhu smo ručali, naslikavali se (kako to već ide), a nakon odmora uputili smo se lagano natrag prema kombiju. Kako je već bilo dobrano predvečer, morali smo se požuriti natrag da vratimo učenike, a i da sami stignemo kući u neko pristojno vrijeme. Ipak, ni minute nam nije bilo žao jer smo odradili još jedan odličan izlet.

učiteljica Ines Filipas