Početak nastave
Autor: Tatjana Milek, 29. 8. 2011.

U ponedjeljak, 5. rujna 2011. godine nastava započinje prema sljedećem rasporedu:

I/ Osnovna škola Rude (Matična škola)

Za učenike 1. do 4. razreda nastava započinje s prijepodnevnim turnusom, a za učenike 5. do 8. razreda s poslijepodnevnim turnusom.

Iznimno, u ponedjeljak 5. rujna učenici nižih razreda imaju nastavu od 8 do 9,30 sati, a učenici 5. do 8. razreda od 11 do 12,30 sati.

U ponedjeljak 5. rujna kružna vožnja polazi iz Samobora u 10,30 sati, a ostale dane prilagođeno rasporedu sati.

II/ Osnovna škola Rude (Područna škola Manja Vas)

Kombinacija 1./4. razred učiteljice Jasmine Romić započinje nastavu u prijepodnevnom turnusu, a kombinacija 2./3. razred učiteljice Snježane Hofer u poslijepodnevnom turnusu.

Iznimno, u ponedjeljak 5. rujna učenici 1. razreda dolaze u matičnu školu u 8 sati na zajedničku priredbu za sve novoupisane učenike. Učenici 2., 3. i 4. razreda imaju nastavu od 8,15 sati s učiteljicom Snježanom Hofer.

Svim učenicima naše škole želim puno uspjeha i ugodan boravak u školi tijekom cijele iduće školske godine.

Tanja Milek