radionica adventskih ukrasa - 7. razred
Autor: Kristina Halužan, 11. 11. 2016.

Ove srijede od 18:15 do 20:30 naš je 7.a uz pomoć mama, svoje razrednice, učiteljice njemačkog jezika, gđe Ozane Lehpamer Zlodi i učiteljice engleskog jezika, gđe Marine Lastovčić Novoselić, marljivo izrađivao prekrasne božićne kuglice, čestitke i razne ukrase koje će prodavati 4.12. ispred crkve sv. Barbare u Rudama. Uz topli čaj, keksiće i laganu glazbu uživali smo u zajedničkom druženju, a još k tome puno toga lijepog napravili za prodaju u predbožićno vrijeme. Nadamo se da će naš trud biti prepoznat i da će se povećati naš budžet za maturalac. Ponovo se sastajemo u srijedu, 16.11. u 17 sati, nadamo se u još većem broju.