boravak u prostoru škole
Autor: Kristina Halužan, 3. 10. 2016.

Poštovani roditelji!

Ovim putem skrećem pažnju na sljedeće ponašanje, a koje nije u skladu s Kućnim redom škole:

Učenici nižih razreda koji imaju nastavu u poslijepodnevnom turnusu nulti sat, u školu dolaze već od 12:30 te trče, skaču i viču u holu, čime ometaju odvijanje nastave u učionicama hrvatskog i matematike gdje je u tijeku 6. sat nastave prijepodnevnog turnusa.

Već neko vrijeme ih upozoravamo, no koristi nema.

Stoga ćemo od sutra zaključavati školu do 13 sati. Žao mi je ukoliko budu morali dugo čekati na hladnom i kišovitom vremenu ispred škole, no nema drugog načina.

Učenici su dužni dolaziti u školu 10 minuta prije početka nastave, a dežurni učitelj 15 minuta, tako da u 12:30 nema osobe koja bi osigurala red i disciplinu u holu.

Stoga molim da učenike koji ne koriste prijevoz ne šaljete u školu prije vremena.

Zahvaljujem na razumijevanju, Kristina Halužan, ravnateljica