9. samoborski proljetni sajam
Autor: Tatjana Milek, 23. 4. 2013.

Na ovogodišnjem 9. samoborskom proljetnom sajmu sudjelovale su i naše učenice 5., 6. i 7. razreda ...

na radionici tkanja pod vodstvom gospođe Katice Tkalčić i učiteljice Anite Kunić.

Po prvi put u tkanje su se uključile i učenice 5. razreda koje su kroz tkalački stan provukle svoje prve niti. Pohvaljujemo ih što su nesebičnim pomaganjem u svoj rad uključile i jednu od posjetiteljica sajma, djevojku s posebnim potrebama.

Našu radionicu razgledali su mnogi posjetitelji, a posebno smo počašćeni dolaskom gradonačelnika, gospodina Beljaka, zagrebačkog župana, gospodina Kožića, te predsjednika Republike, gospodina Josipovića, kojem je neprotokolarno uručen i šal.

Za svoj rad i uređenje štanda učenice i njihove voditeljice osvojile su 2. mjesto na sajmu.

Čestitamo!