Natječaj za učitelja/icu njemačkog jezika
Autor: Tatjana Milek, 11. 3. 2013.

Na temelju članka 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, članka 66. Statuta Osnovne škole Rude, ravnateljica Osnovne škole Rude raspisuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa s učiteljem/učiteljicom njemačkog jezika, 1 izvršitelj, puno radno vrijeme, određeno radno vrijeme (zamjena za učiteljicu koja je imenovana ravnateljicom Škole).

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa propisani su člancima 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, te Pravilnikom o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu.

Zahtjevu se prilažu: domovnica, rodni list i diploma (preslike) i uvjerenje o nekažnjavanju prema članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Natječaj je otvoren od 12. - 19. ožujka  2013. godine.

Posebna napomena: u obzir će se uzimati isključivo pisane molbe s potpunom dokumentacijom, poslane poštom u gore navedenom roku na adresu

"Za Natječaj"

Rude 93