Sufinanciranje škole u prirodi i "maturalnog putovanja"
Autor: Tatjana Milek, 11. 2. 2013.

Na Kolegiju Gradonačelnika od 6. veljače 2013. godine utvrđeni su kriteriji za sufinanciranje škole u prirodi i maturalnog putovanja u 2013. godini za učenike osnovnih škola Grada Samobora...

Grad Samobor sufinancirat će s 500 kuna po djetetu sljedeće kategorije:

1. učenike onih roditelja koji prema Rješenju Centra za socijalnu skrb u 2013. godini su korisnici jednog od sljedećih prava u sustavu socijalne skrbi:

- pomoći za uzdržavanje

- pomoći za podmirenje troškova stanovanja

- osobne invalidnine

- doplatka za pomoć i njegu

2. učenike iz obitelji s četvero i više maloljetne djece koji imaju prebivalište na području Grada Samobora

3. učenike iz obitelji slabijeg imovinskog statusa, čiji primici po članu domaćinstva ne prelaze iznos od 1000 kuna.

Molim roditelje učenika četvrtih i sedmog razreda koji ostvaruju pravo na sufinanciranje po nekom od navedenih kriterija, da najkasnije do 20. veljače dostave propisanu dokumentaciju razredniku, odnosno u tajništvo Škole.

(TM)