GŠ Ferdo Livadić: Dani otvorenih vrata 2024.
Autor: Goran Orlić, 9. 4. 2024.

Glazbena škola Ferdo Livadić poziva roditelje i učenike osnovnih škola na Dan otvorenih vrata u subotu, 11. svibnja 2024. godine, od 10:30 sati. Razgledajte školu i upoznati nastavnike koji će prezentirati različite instrumente!

"Dragi učenici i roditelji!

Pozivamo Vas da posjetite Glazbenu školu Ferdo Livadić (Trg Matice hrvatske 3, Samobor) na DANU OTVORENIH VRATA 11. svibnja 2024. u 10.30h kada možete razgledati Školu i upoznati nastavnike koji će Vam prezentirati različite instrumente.

Učenici nižih razreda mogu se  prijaviti  i doći na testiranje glazbenih sposobnosti 15. i 22. svibnja 2024.  te zakoračiti u svijet glazbe.

Prijavnicu za testiranje glazbenih sposobnosti (dostupne od 18.04.) i sve ostale informacije o radu Glazbene škole Ferdo Livadić možete naći na internetskoj stranici www.ferdo-livadic.hr.

Za učenike viših razreda preporučamo 2 godine pripremnih  razreda glazbenog obrazovanja. Za te programe potrebno je pratiti kalendar upisa u srednje škole na stranici www.upisi.hr te sve informacije na stranici škole.

Na Dan otvorenih vrata pozivamo učenike zainteresirane za 1. razred pripremne na informativni  sastanak u 12h u dvorani škole.

Veselimo se Vašem dolasku, zajedničkom druženju i predivnoj glazbi !

🎵🎻🎺🎹🪗🎷🥁🎶😃"

Izvor: GŠ Ferdo Livadić