Putovanje u Austriju 2024.
Autor: Kristina Halužan, 17. 3. 2024.

Jučer su učenici koji uče njemački bili u Austriji, posjetili su tvornicu čokolade Zotter i Graz. Svi koji vole čokoladu doista ne mogu zamisliti bolje mjesto za degustaciju; od zrna kakaovca, do kakao praha, tekuće i klasične krute čokolade pa sve do čokoladnih napitaka.

Prošetali smo i ogromnim imanjem s mnogim vrstama udomaćenih  životinja, dok za park nismo nažalost imali vremena. Planiran nam je bio i obilazak Graza, vožnja dizalima na prekrasan kompleks Schlossberg  s kojem se pruža nevjerojatan pogled na grad. Na povratku smo stali i u McDonaldsu da nečim slanim ublažimo svu čokoladu koji smo probali. Veselimo se našem sljedećem godišnjem izletu!

Putovanje u Austriju 2023.
Putovanje u Austriju 2018.
Putovanje u Austriju 2017.
Putovanje u Austriju 2016.