Literarni predbožićni natječaj
Autor: Ines Velički, 22. 12. 2023.

Kako bismo se pripremili za Lidrano na malo drukčiji način, ove smo godine organizirali Literarni predbožićni natječaj otvoren za sve učenike. Moglo se pisati pjesme, igrokaze ili priče, a sudjelovalo se ubacivanjem priča u kutiju u holu škole. Evo tko su nagrađeni i tko putuje na Lidrano...

Kako je došao datum kraja natječaja, žiri sastavljen od učiteljice Tatjane Ognjenović, ravnatelja Miroslava Fresla i učiteljice Ines Velički otvorio je kutiju u kojoj su se našla tri rada naših učenica.

Nakon čitanja, procijenjeno je kako je pobjednica naša Ema Mataušić iz 6.a s tajnovitom pričom pod naslovom Tajni dnevnik, a učenice Elena Rubinić iz 6.a s pričom Božićna radost za Grincha te Ivana Valentina Valentin iz 8. b s pričom Kjara i Viki podijelile su drugo mjesto.

Posljednjeg dana prvog polugodišta na velikom odmoru učenicama su uručene male slatke nagrade, a prvi rad bit će uz mentorstvo učiteljice Ines Velički poslan na smotru Lidrano.

Čestitamo trima hrabrim učenicima na probijanju leda i hrabrosti, a sve učenike pozivamo da se sljedeće godine pridruže natječaju koji će, nadamo se, postati tradicija.