Izvanučionička nastava - Pozdrav jeseni - Etno kuća pod Okićem
Autor: Sanja Čuturić, 17. 10. 2023.

[FOTO] U četvrtak, 12. listopada, učenici razredne nastave išli su na izvanučioničku nastavu Pozdrav jeseni. Posjetili su Etno kuću pod Okićem. Uživali su prekrasnom danu i ambijentu. Uz stručno vodstvo i prigodnu priču oblikovali su svoja peciva od tijesta koja su se potom pekla u krušnoj peći, a kasnije su im bila zapakirana kao poklončići za ponijeti doma. Također, slušali su zanimljivu legendu o Okiću te vidjeli i saznali puno toga o zavičajnoj zbirci. Posebno su ih razveselile štafetne igre te potezanje užeta. Otišli su umorni, ali zadovoljni i veseli, sa željom da se ponovno vrate.

Pročitajte i:

OŠ Rude: Kestenijada 2021.
PŠ Manja Vas: Kestenijada i pozdrav jeseni! [21/22]
Pozdrav jeseni 2018.