Četvrtaši na Festivalu Univerzalne sportske škole Zagrebačke županije [22/23]
Autor: Hrvoje Štibohar, 30. 5. 2023.

U petak, 26. svibnja 2023. godine u Klinča Selu održao se Festival Univerzalne sportske škole Zagrebačke županije u organizaciji Županijskog školskog športskog saveza.

Školska sportska društva koja provode program Univerzalne sportske škole pozivana su na prezentaciju vlastitog rada, a i ove godine su našu školu predstavljali učenici 4. razreda, koji su kroz čitavu školsku godinu redovito sudjelovali u programu i aktivnostima koje su se odvijale 2 puta tjedno, od listopada do lipnja.

Odjeljenje Univerzalne sportske škole na Festivalu predstavljali su sljedeći učenici:
- Lucija Štengl
- Lorena Šujster
- Gita Turk
- Laura Fabeković
- Roko Štibohar
- Vinko Horvat
- Leonard Štajnkler
- Karlo Fresl
- Nikola Fresl
- Dominik Šicl
- Ivano Tomašković
Voditelj: Hrvoje Štibohar, prof.

Festival nije bio natjecateljskog karaktera i svi sudionici su pobjednici jer su svojim uključivanjem u program Univerzalne sportske škole postali pravi promotori aktivnog i zdravog načina života, što danas postaje jedan od najvažnijih izazova suvremenog društva. U skladu s time, pohvale svim sadašnjim, a i budućim učenicima koji će se uključiti u ovaj projekt i narednih godina.

Pročitajte i:

Univerzalna sportska škola 21/22