U rukometu opet najbolji!!!
Autor: Tatjana Milek, 8. 11. 2012.

Tijekom listopada odigrano je rukometno prvenstvo za učenice i učenike osnovnih škola grada Samobora i grada Svete Nedelje.

Obje naše ekipe zauzele su prva mjesta i tako se plasirale na županijska natjecanja.

Za djevojke igrale su: Roberta Hofer, Sarah Grgečić, Patricija Tomašković, Albina Načkar, Klara Cvetković, Vanna Lehpamer, Maja Kupres, Lucija Planinčić, Lana Jagodić, Natalija Kuhar, Lea Ružić i Paula Prosoli.

Za mladiće igrali su: Lovro Drešar, Ivan Mataušić, Ivan Župančić, Filip Fresl, Anto9nio Cvetković, Ivan Frketić, Josip Seničar. Mihael Skendrović, Dominik Piršić, Josip Runtas, Valentino Runtas, Leonard Šogorić, Dino Tanković i Mihael Trčak.

Čestitam svim učenicama, učenicima i voditelju gospodinu Milanu Jeleniću, koji su još jednom pokazali da našoj školi, barem na gradskom nivou, nema ravnih, a našim ekipama želimo isti takav uspjeh na županijskim natjecanjima.

(TM)