Gradsko natjecanje u futsalu za učenike 5. i 6. razreda [22/23]
Autor: Hrvoje Štibohar, 20. 12. 2022.

Nakon Gradskog natjecanja u futsalu za učenike 7. i 8. razreda na red su stigli i učenici 5. i 6. razreda. Natjecanje se ponovno održalo u dvorani u Rudama, u subotu (17.12.) i ponovno je sudjelovalo svih 7 škola s područja Samobora i Sv. Nedjelje.

Prvo mjesto i plasman na županijsko natjecanje kao i prošle školske godine osvojili su učenici OŠ Vladimira Deščaka iz Rakitja. Oni su u finalnom susretu pobijedili nakon boljeg izvođenja udaraca s linije 6 m svoje vršnjake iz OŠ Mihaela Šiloboda. U regularnom dijelu bilo je 1:1, a raspucavanje je završilo rezultatom 4:3 za učenike iz Novaka.

U utakmici za treće mjesto ekipa OŠ Sv. Nedelja pobijedila je ekipu OŠ Samobor rezultatom 3:1. Peto mjesto pripalo je ekipi OŠ Bogumila Tonija, naši učenici osvojili su 6. mjesto, a 7. mjesto pripalo je ekipi iz Bregane (OŠ Milana Langa).

Za ŠSD Rovi nastupali su slijedeći učenici:

• Luka Lehpamer (5.a),
  • Leon Škiljan (5.a),
  • Petar Fresl (5.a),
  • Leon Škiljan (5.a),
  • Martin Grdović (6.a),
  • Tin Trčak (6.a),
  • Borna Tandarić (6.a)

Naši dečki bili su u grupi s ekipom OŠ Sv. Nedelja i ekipom OŠ Mihaela Šiloboda i upisali dva poraza. Učenici iz Sv. Nedelje pobijedili su rezultatom 4:2, a učenici iz OŠ Mihaela Šiloboda bili su bolji rezultatom 5:1.

Bez obzira na poraze pokazali smo se u dobrom svjetlu i dali sve od sebe protiv ekipa u kojima igraju redom svi učenici koji aktivno treniraju nogomet, što kod nas nije slučaj.

Čestitke pobjednicima i puno sreće u daljnjim natjecanjima.

Pročitajte i:

gradsko u futsalu - 7. i 8.r. [22/23]