Akcija za sigurnu kuću
Autor: Marina Lastovčić, 27. 12. 2022.

Lijep kraj jedne lijepe godine - učenici naših dviju škola - područne i matične ponovo su donijeli igračke, slatkiše, školski pribor i još mnogo toga kako bi obradovali male prijatelje i mame u Sigurnoj kući u božićno vrijeme i pokazali im da nisu sami i da netko misli na njih.

[15.12.2022.] U našoj matičnoj, kao i u područnoj školi započeli smo s već tradicionalnom predbožićnom  akcijom  prikupljanja igračaka, školskog pribora, odjeće, slatkiša, kozmetičkih proizvoda i svega što mislite da bi dobro došlo djeci i mamama u Sigurnoj kući.

Naši učenici,roditelji i djelatnici do 23.12. imaju priliku učiniti lijepu gestu i usrećiti nekog štićenika Sigurne kuće. Uz poklonjene stvari slobodno napišite poruku ljubavi, ohrabrenja i podrške jer nekad lijepa riječ znači puno više od stvari...

Pogledajte i:

Kako prevladati teškoće u učenju?
Suradnja koja odgaja za dobar obiteljski život
Prikupljanje igračaka za Sigurnu kuću
Darovi za Sigurnu kuću