Gradsko natjecanje u futsalu za učenike 7. i 8. razreda [22/23]
Autor: Hrvoje Štibohar, 12. 12. 2022.

U subotu (10.12.) u našoj se dvorani održalo Gradsko natjecanje u futsalu za učenike 7. i 8. razreda osnovnih škola s područja Samobora i Sv. Nedelje.

Uz naše učenike natjecali su se i učenici OŠ Milana Langa (Bregana), OŠ Bogumila Tonija (Samobor), OŠ Samobor, OŠ Vladimira Deščaka (Novaki), OŠ Sveta Nedelja i OŠ Mihaela Šiloboda (SV. Martin pod Okićem).

Ekipa ŠSD-a "Rovi" imala je najmlađu ekipu u kojoj su bila čak tri učenika 6. razreda obzirom da Gabrijel Fresl, Borna i Dino Matijević te Antun Jurišić nisu mogli sudjelovati zbog rukometnih obaveza.

Naša malobrojna i mlada ekipa odlično se predstavila i pružila dobar otpor u utakmicama u grupi protiv ekipa ŠSD -a "Vihor" (Bregana) i ŠSD-a "Alfa" (Novaki), ali više od časnog poraza nismo mogli ostvariti. Prvo mjesto i plasman na županijsko natjecanje ostvarili su učenici OŠ Bogumila Tonija koji su u finalu pobijedili vršnjake iz OŠ Vladimira Deščaka (Novaki).

U regularnom dijelu bilo je 1:1, a Bogumilci su pobjedu izborili boljim izvođenjem udaraca s linije 6 m (3:2). U susretu za za treće mjesto su učenici OŠ Sv. Nedelja pobijedili vršnjake iz OŠ Milana Langa (Bregana) rezultatom 4:0.

Zanimljivo je konstatirati da su ove četiri ekipe zauzele iste pozicije na prošlogodišnjem natjecanju.

Za ŠSD "Rovi" nastupali su slijedeći učenici:
Roko Lehpamer (8.a),
Luka Hasanagić (7.a),
Domagoj Plevko (7.a),
Ivano Fresl (7.a),
Martin Grdović (6.a),
Borna Tandarić (6.a) i Nikola Vrbnjak (6.a)

Pred nama je novo natjecanje u futsalu za učenike 5. i 6. razreda koje će se održati 17.12., ponovno u našoj dvorani.

Veselimo se novim sportskim uzbuđenjima.

Pročitajte i:

gradsko u futsalu - 7. i 8.r. [21/22]