Izvanučionička nastava na Jarunu
Autor: Ines Velički, 13. 10. 2022.

Nakon gorske pustolovine, naspavani i svježi, naši petaši i šestaši u pratnji učitelja Hrvoja Štibohara te učiteljica Marine Lastovčić, Kristine Halužan i Ines Velički proveli su krasan sporski dan u glavnom gradu, na poznatom jezeru Jarun.

Naučili su osnove baseballa uz odlične i strpljive trenere te pokazali kako su aktivni i veseli. Dan udaranja palicama, bacanja loptica, trčanja i navijanja bio je baš ono što su trebali na prekrasan i topao jesenski dan. Nešto novo uvijek je dobro naučiti, a provesti dan na zraku učeći znači biti zadovoljno i sretno dijete. Tako nam je ovaj 13. listopad svima udahnuo novi elan za rad i bolju koncentraciju.

Pročitajte i:

OŠ Rude u posjetu GKC Ogulin