Integrirani dan: Engleski jezik + Povijest 22/23
Autor: Jasmina Kodrnja, Marina Lastovčić, 19. 9. 2022.

Kao da nismo ni imali dugu ljetnu pauzu, odmah smo se primili posla i uživamo u grupnom radu. Naši šestaši i osmaši u akciji.

Nastavljamo i ove školske godine s integriranim satima - učiteljice povijesti i geografije Jasmina Kodrnja i engleskog jezika Marina Lastovčić održale su našim sedmašima integrirani sat s temom života, vladavine i utjecaja nedavno preminule britanske kraljice, Elizabete II.

Sedmaši su od dviju učiteljica čuli ponešto o  kraljici s najdužim "stažem" u povijesti, njenoj obitelji, korgijima i rezidencijama, vidjeli kako je izgledala od djetinjstva do starosti,te, nadamo se, zapamtili pokoju anegdotu i podatak iz njenog dugog života.

Pročitajte i:

Obilježen Europski dan jezika i Svjetski dan turizma 21/22