Badminton - školsko natjecanje u konkurenciji parovi
Autor: Hrvoje Štibohar, 13. 4. 2022.

Učenice OŠ Rude su pred početak proljetnih praznika, u sklopu izvannastavne aktivnosti iz badmintona odigrale turnir u konkurenciji parova.

Desetero učenica koje redovito pohađaju izvannastavnu aktivnost i marljivo unaprjeđuju svoja znanja i vještine bile su podijeljene u pet parova. Igrajući svatko sa svakim ukupno je odigrano 10 mečeva.

U konačnici je prvo mjesto sa sve četiri pobjede pripalo paru Mia Lehpamer/Leona Vojak. Drugo mjesto sa tri pobjede i jednim porazom pripalo je paru Elena Vojak/Leonarda Nikl, a treće mjesto zauzeo je par Martina Trčak/Tea Kumerle.

Konačni poredak:
1. mjesto – Mia Lehpamer (7.a) / Leona Vojak (5.a)
2. mjesto – Elena Vojak (7.a) /  Leonarda Nikl (6.a)
3. mjesto – Martina Trčak (6.a) / Tea Kumerle (5.a)
4.mjesto – Laura Skendrović (7.a) / Lana Kumerle (5.a)
5. mjesto – Lara Matijević (5.a) / Lucija Fresl (6.a)

Pohvale svim učenicima na velikom trudu i zalaganju koji kontinuirano pokazuju na izvannastavnoj aktivnosti iz badmintona. Sretan i blagoslovljen Uskrs Svima žele članovi ŠSD-a „Rovi“.