Ususret zimskim praznicima!
Autor: Kristina Halužan, 23. 12. 2021.

Izađivali su se ukrasi, čestitke i slagali pokloni za tombolu. Na našem informativnom panou obrađena je posljednja ovogodišnja "ozbiljna" tema - o emigrantima, izbjeglicama  i tražiteljima azila, što je bila prilika da se prisjetimo i onih kojima ovi blagdani neće biti tako topli i ugodni kao nama. A posljednja ovogodišnja  tema koja obrađuje zanimljivost, odnosi se na zimu. U mnogim je kulturama zimski solsticij  (21.12.) vrijeme simboličkog napuštanja starog i ponovnog rođenja nečeg novog i dobrog. Stoga Vam svako dobro do ponovnog čitanja!