Gradsko natjecanje u futsalu
Autor: Hrvoje Štibohar, 8. 12. 2021.

U subotu (4.12.) održano je gradsko natjecanje u futsalu za učenike 7. i 8. razreda osnovnih škola s područja Samobora i Svete Nedelje. Naša škola bila je domaćin ovog natjecanja.

Osim škole domaćina na natjecanju su sudjelovali i učenici OŠ Milana Langa (Bregana), OŠ Bogumila Tonija (Samobor), OŠ Samobor, OŠ Vladimira Deščaka (Novaki),  i OŠ Sveta Nedelja.

U jakoj konkurenciji gdje su sve ekipe popunjene učenicima koji treniraju nogomet u klubovima, naši su učenici stekli vrijedno iskustvo i u konačnici zauzeli 6. mjesto. Prvo mjesto i plasman na županijsko natjecanje ostvarili su učenici OŠ Bogumila Tonija koji su u finalu pobijedili vršnjake iz OŠ Vladimira Deščaka (Novaki) rezultatom 3:2.
Identičnim rezultatom je završio i dvoboj za treće mjesto u kojem su učenici OŠ Sv. Nedelja pobijedili vršnjake iz OŠ Milana Langa (Bregana).

Za ŠSD "Rovi" nastupali su slijedeći učenici: Toni Kuhar, Hrvoje Planinčić, Noa Tandarić, Patrik Remus, Gabrijel Fresl, Roko Lehpamer, Domagoj Škiljan, Borna Matijević i Luka Hasanagić.

Pred nama je novo natjecanje u futsalu za učenike 5. i 6. razreda koje će se održati 18.12., ponovno u našoj dvorani. Veselimo se novim sportskim uzbuđenjima.