CIK IDEM: poziv na predavanja
Autor: Goran Orlić, 6. 12. 2021.

U utorak, 7. prosinca 2021. goodine, s početkom u 18:00 sati, CIK IDEM vas poziva na predavanja putem Zooma: Misli, osjećaji i ponašanja - prihvaćanje i prilagodba; Životinja kao senzorni poticaj

U utorak, 7. prosinca 2021. godine, s početkom u 18 sati, u aplikaciji Zoom, održat će se posljednja dva predavanja iz ovogodišnjeg ciklusa u organizaciji Centra inkluzivne potpore IDEM.

Vesna Hude, prof. psihologije, dječji i sportski psiholog, održat će predavanje pod naslovom Misli, osjećaji i ponašanja - prihvaćanje i prilagodba.
Potom će Andrea Gašpar, prof.socijalni pedagog, SI pedagog održati predavanje Životinja kao senzorni poticaj.

U poziv su uključeni vrtići, škole i odgojne ustanove - roditelji, odgojitelji, učitelji...

​Prijaviti se može putem elektroničke pošte na:  andrea_2582@yahoo.com

Prijave su ograničene na sto sudionika.

Sve ostale informacije na telefon: 0915382214

U prijavi navesti: 1. ime i prezime; 2. telefon; 3. ustanova; 4. roditelj da/ne