Jasterbarsko: Županijsko natjecanje iz badmintona
Autor: Hrvoje Štibohar, 11. 11. 2021.

Učenice OŠ Rude sudjelovale su na županijskom natjecanju iz badmintona koje se održalo 11. studenog, 2021. godine, u Jastrebarskom, u osnovnoj školi Ljubo Babić.

Školu su predstavljale sljedeće učenice:

Mia Lehpamer (7.a),
Elena Vojak (7.a),
Laura Skendrović (7.a),
Martina Trčak (6.a)

uz vodstvo učitelja tjelesne i zdravstvene kulture, Hrvoja Štibohara.

U premijernom nastupu u ovom vrlo dinamičnom i zanimljivom sportu naše su učenice zauzele izvrsno 4. mjesto u kategoriji osam osnovnih škola s područja Zagrebačke županije.

Nakon razigravanja u grupi zauzeli smo 2. mjesto s dvije pobjede i jednim porazom i na taj način osigurali meč za brončanu medalju. U meču za treće mjesto brončana medalja nam je izmakla doslovce za jednu lopticu.

Učenice su se zabavile, stekle nova poznanstva i u najboljem svjetlu prezentirale našu školu. Bilo je ovo izvrsno iskustvo i s nestrpljenjem iščekujemo natjecanje dogodine.