Majčice, hvala ti!
Autor: Tatjana Milek, 15. 5. 2012.

Uz zvukove glasovira, gitare, harmonike, pjesmu, ples, darak majci i poneki zalogaj, uzbuđenju nije bilo kraja. Za ovaj dan učenici su se pripremali još od zimskih praznika...

Ružu, pjesmu i recitaciju najdražoj majčici uputili su učenici nižih razreda. A oni veći priredili su svojim mamama pravo iznenađenje - vlastitim rukama izrađene košece (ogrlice) koje su tajno izrađivali subotama upravo ovdje, u školi. I stol su postavili, i zakusku sami napravili, baš onako kako ih je naučila gospođa Marija Tomašković.

A mame? Malo koja nije pustila suzu slušajući zahvalu za sve ono što čini i činit će za svoje najdraže.

(TM)