"Freerice" na satu engleskoga jezika
Autor: Miroslav Fresl, 18. 5. 2021.

Nastava na daljinu ... ne može zamijeniti nastavu uživo, ali ipak nešto naučimo, a zahvaljujući našoj osmašici Petri Prosoli, čak smo sudjelovali i u doniranju novca za izgradnju škole u Africi i to, naravno, online.

Naša je Petra svoj zadatak pripreme lekcije o dobrotvornim organizacijama i volontiranju obogatila tako što je pronašla stranicu na kojoj bilo tko, bilo kada može odabrati temu koja ga zanima, odgovarati na pitanja u kvizu i tako skupiti rižu, odnosno novac koji se donira u plemenite svrhe. Novac je od oglasa na stranici.

Tako smo se i svi mi na tom Zoom satu prijavili na stranicu i učinili dobro djelo.

Pokušajte i sami: zabavno je, lagano, vas ne košta ništa, a možete puno pomoći onima kojima pomoć treba -   freerice.com   .

Priloženi dokumenti:
freerice_2.jpg (883.53 KB)