Završetak projekta Stari zanati
Autor: Tatjana Milek, 26. 4. 2012.

Nakon uspješnog sudjelovanja vezilja i tkalja na ovogodišnjem 8. samoborskom proljetnom sajmu, djevojke su se još jednom okupile u prostorijama Škole...

25. travnja djevojke su priredile izložbu svojih radova kako bi se predstavile učenicima i ujedno zahvalile teti Katici (gđi Tkalčić), koja im je bila stručna voditeljica. Pozivu na izložbu odazvala se gospođa Renata Razum, predstavnica Poduzetničkog centra grada Samobora i organizatorica Proljetnog sajma, te gospodin Mihael Lehpamer donator "češljeva" za tkalačke stanove.

U predvorju škole djevojke su ponosne i zadovoljne predstavile svoj rad u radionici Starih zanata koji ih je uveo u svijet tkanja i vezenja, sa željom da se ova izvannastavna aktivnost organizira i sljedeće godine.

Pogledajte Fotogaleriju!

(TM)