ORGANIZACIJA NASTAVE OD 12. DO 16. TRAVNJA 2021. G.
Autor: Miroslav Fresl, 9. 4. 2021.

Sukladno Odluci o organizaciji nastave u osnovnim školama na području Grada Samobora kojima je osnivač Grad Samobor gradonačelnika Grada Samobora, objavljenoj 9.4.2021. g.  -  sve osnovne škole na području Grada Samobora, kojima je osnivač Grad Samobor, dužne su organizirati nastavu od 12. do 16. travnja 2021. g. na sljedeći način:

• razredna nastava (1. - 4. razred) - uživo (model A),
  • predmetna nastava (5. - 8. razred) - na daljinu (model C).

Po isteku navedenog razdoblja, donijet će se odluka o načinu daljnjeg održavanja nastave s obzirom na epidemiološku situaciju.

Dakle, od 12. do 16. travnja učenici nižih razreda imat će nastavu u školi u jutarnjem turnusu (iako su trebali biti u popodnevnom), a nastava na daljinu za učenike viših razreda održavat će se prema redovitom jutarnjem rasporedu, u realnom vremenu, uz korištenje digitalnih alata Yammer i Zoom o čemu će učenici pojedinih razreda biti detaljnije infomirani od strane svojih razrednika.