LiDraNo 2021. - DRŽAVNA RAZINA!
Autor: Miroslav Fresl, 19. 3. 2021.

Kako smo se i nadali, literarni rad Uništenje ugleda Francuske učenika 8.a razreda Frana Domovića predložen je za državnu razinu ovogodišnjeg LiDraNa!

Županijska je razina smotre održana on line u organizaciji osnovne škole u Vrbovcu, a između nekoliko desetaka radova, Županijsko stručno povjerenstvo u sastavu: Kristina Herceg, prof., Jadranko Bitenc, književnik i Snježana Babić-Višnjić, književnica predložilo je Franov i još šest literarnih radova za predstavnike Zagrebačke županije na državnoj razini smotre što će se održati od 19. do 23. travnja 2021. g. Iako još nije određeno gdje će se i kako smotra održati (uživo ili on line), Franu i njegovoj mentorici, gđi Ines Velički želimo da se popnu na sam vrh literarnog stvaralaštva LiDraNa 2021.!