Samoborski proljetni sajam
Autor: Tatjana Milek, 2. 4. 2012.

Učenice naše škole uključene u radionice starih zanata predstavile su svoje radove i vještinu tkanja na ovogodišnjem Samoborskom proljetnom sajmu....

Ponosni smo što su na jednoj od najatraktivnijh lokacija u sajamskom šatoru djevojke uspješno pokazale staru vještinu tkanja, kao i radove koje su napravile tijekom školske godine.

Sudeći po broju posjetitelja "našeg štanda", kao i njihovom interesu, ova izvannastavna aktivnost je pun pogodak.

Entuzijazam djevojaka i njihove voditeljice gđe Anite Kunić, naravno i stručne voditeljice gđe Katice Tkalčić, garancija su da stari zanati na našem području sigurno neće izumrijeti.

Više detalja u našoj fotogaleriji.

(TM)