nastava od ponedjeljka
Autor: Kristina Halužan, 20. 5. 2020.

U ponedjeljak počinje nastava za sve učenike razredne nastave te za učenike s posebnim potrebama.

Molim roditelje da prouče uputu Zavoda za javno zdravstvo na sljedećoj poveznici

kao i uputu Ministarstva o organiziranju nastave i vrednovanju na poveznici

te da posebno obrate pažnju na informacije za roditelje.

Ukratko:

1. Od ponedjeljka se na nastavu vraćaju svi učenici. Ukoliko vi kao roditelji iz bilo kojeg razloga ipak ne želite pustiti dijete u školu, molim da o tome obavijestite razrednika koji će vam ukratko objasniti kako ćete do 1. lipnja biti u mogućnosti sudjelovati u mješovitom tipu nastave (program HRT-a 3 + upute razrednika).

2. Učenici mogu samostalno dolaziti u školu javnim prijevozom ili pješice, kao i do sada. Preporučljivo je da ih roditelji ne dovode jer ne smiju ulaziti u školu niti se okupljati ili zadržavati ispred škole.

3. Djeci se temperatura mjeri kod kuće, u školi će se pojačano provoditi higijenske mjere te će svi učenici biti educirani o tome kako se ponašati i provoditi higijenu. Pritom je škola u najvećoj mogućoj mjeri organizirala provođenje higijenskih mjera.

4. U školi će se boraviti najčešće od 8 do 11:30, a nastava TZK, dopunske i dodatne bit će u smanjenom opsegu.

5. Za sada se ne ide na izlete, ekskurzije, natjecanja, u posjete, na priredbe.

Za sve bitne inforamcije i dalje pratite web stranicu te komunicirajte s razrednicima.