škola u prirodi
Autor: Kristina Halužan, 15. 6. 2018.

Učenici 4.a razreda, njihov razrednik, g. Miro Severović i pratiteljica, gđa Marina Lastovčić Novoselić, vratili su se iz Svetog Filipa i Jakova gdje su boravili u sklopu programa škole u prirodi. Petodnevni boravak (8.-12.6.) u tom lijepom primorskom mjestu protekao je  u ugodnom druženju i upoznavanju s mnogim kulturno –povijesnim znamenitostima.

Posjetili su gradove Nin, Zadar i Šibenik, Nacionalni park Krka te Sokolarski centar Dubrava. Na povratku su posjetili Memorijalni centar Nikole Tesle u njegovom rodnom mjestu Smiljanu.
Slobodno vrijeme iskorišteno je za kupanje i uživanje u toplom moru.
Vjerujemo da će svim učenicima druženje u Svetom Filipu i Jakovu ostati u dugom sjećanju .