Dječji forum
Autor: Kristina Halužan, 1. 3. 2018.

Članovi Vijeća učenika naše škole, Valeria Nina Fulir i Janko Načkar, 28. su veljače sudjelovali  u radionicama u organizaciji Dječjeg foruma Samobor. Upoznali su učenike osmih razreda drugih škola Grada Samobora i s njima proveli ugodno vrijeme aktivno sudjelujući u brojnim aktivnostima koje je vodila prof. Sonja Jarebica. Igrali su različite igre, razgovarali, ali  i rješavali probleme ne koristeći riječi nego neke drugačije načine sporazumijevanja. Dio onoga što su naučili prenijet će svojim vršnjacima već na prvom idućem satu razrednika, a tijekom godine i članovima Vijeću učenika svih razreda naše škole.