ususret Uskrsu
Autor: Kristina Halužan, 3. 4. 2017.

Kako nam je preostalo još manje od tri tjedna do Uskrsa, a bliže nam se Cvjetnica i proljetni praznici, naši su učenici 4. i 7. razreda bili jako vrijedni na radionicama izrade uskrsnih ukrasa i čestitki.

4. će razred svoje radove izložiti na Cvjetnicu ispred crkve sv. Barbare u Rudama, 5. će razred s nakitom, a 7. razred s pisanicama i čestitkama na Proljetnom samoborskom sajmu biti 8. i 9. travnja.

Pozivamo sve da se uključe o ovu prodajno-humanitarnu akciju s obzirom da će sav prikupljeni prihod biti doniran učenicima slabijeg imovinskog statusa kako bi lakše otišli u školu u prirodi i na maturalno putovanje.