rasprava o ocjenjivanju učeničkog vladanja
Autor: Kristina Halužan, 21. 10. 2014.

U tijeku je rasprava o  ocjenjivanju učeničkog vladanja, tj. donošenju ocjene vladanja na kraju školske godine.

Kako ocjena vladanja ne bi bila subjektivna (donosi je razrednik) te kako je dio učenika ne bi doživljavao kao nepravednu, razrađen je sustav negativnog bodovanja učeničkog ponašanja o kojem će osim Učiteljskog vijeća moći raspravljati i učenici, kako u razrednim odjelima, tako i na Vijeću učenika koje je zakazano za utorak, 28. listopada u 12:15.

Cilj je pravovremeno upoznavanje s kriterijima negativnog bodovanja, kao i transparentnost te pravedenost novog načina ocjenjivanja vladanja.

Priloženi dokumenti:
vladanje.docx (15.54 KB)