Starogradska privremeno otvorena, dio prometnice Cerje - Manja Vas zatvoreno
Autor: Goran Orlić, 22. 11. 2023.

U četvrtak 23. studenog započet će radovi na hitnoj obnovi asfaltnog zastora na dijelu prometnice Cerje – Manja Vas u duljini od 900 metara. Planirano vrijeme izvođenja radova je 12 dana. Za vrijeme izvođenja radova obilazni pravac za osobna vozila iz smjera Cerja prema Manjoj Vasi je putem Ulice Cerje Samoborsko – Zaringeri – Rude - Melinje – Manja Vas, a iz smjera Manje Vasi prema Cerju je putem Manja Vas - Melinje – Rude – Zaringeri – Ulica Cerje Samoborsko. Istovremeno u navedenom razdoblju, tijekom 12 dana izvođenja radova i obilaznog prometovanja, za promet se zbog hitnosti i bolje prometne povezanosti otvara Starogradska ulica kojom će prometovati javni gradski prijevoz linije 143, 144, 145 te 158 i osobna vozila."

"Iz Autoturista javljalju da sutra, u četvrtak, 23. studenog, zbog početka radova na cesti kroz Cerje, na snagu stupaju i novi vozni redovi za linije 143144145 te liniju 158 (Samobor - Cerje - Bukovje), koja će prometovati skraćeno do kućnog broja 26 u Cerju.​"

Sutra ujutro (23.11.2023.) kružna vožnja i redovna autobusna linija Samobor Cerje Bukovje vozi prema redovnom rasporedu. Sutra ujutro kružna vožnja za učenike predmetne nastave i redovna autobusna linija Samobor Cerje Bukovje vozi prema redovnom rasporedu: kružna vožnja polazi iz Cerja u 7:20 sati, polazak iz Samobora za Cerje i Bukovje je u 7:30 sati.

[22.11.2023.] "VAŽNA OBAVIJEST❗Privremeno se za promet otvara Starogradska ulica i zatvara dio prometnice Cerje – Manja Vas❗

U četvrtak 23. studenog započet će radovi na hitnoj obnovi asfaltnog zastora na dijelu prometnice Cerje – Manja Vas u duljini od 900 metara. Planirano vrijeme izvođenja radova je 12 dana. Za vrijeme izvođenja radova obilazni pravac za osobna vozila iz smjera Cerja prema Manjoj Vasi je putem Ulice Cerje Samoborsko – Zaringeri – Rude - Melinje – Manja Vas, a iz smjera Manje Vasi prema Cerju je putem Manja Vas - Melinje – Rude – Zaringeri – Ulica Cerje Samoborsko. Istovremeno u navedenom razdoblju, tijekom 12 dana izvođenja radova i obilaznog prometovanja, za promet se zbog hitnosti i bolje prometne povezanosti otvara Starogradska ulica kojom će prometovati javni gradski prijevoz linije 143144145 te 158 i osobna vozila." - Grad Samobor

"Iz Autoturista javljalju da sutra, u četvrtak, 23. studenog, zbog početka radova na cesti kroz Cerje, na snagu stupaju i novi vozni redovi za linije 143144145 te liniju 158 (Samobor - Cerje - Bukovje), koja će prometovati skraćeno do kućnog broja 26 u Cerju.​" - Radio Samobor

143 Samobor - Rude - Braslovje

144 Samobor - Smerovišće - Lipovec

145 Samobor - Slani dol

158 Samobor - Cerje - Bukovje

[7.10.2023.]

"I dalje traju radovi u Starogradskoj ulici u Samoboru, no mijenja se regulacija prometa. Tijekom vikenda u subotu i u nedjelju, 7. i 8. listopada, Starogradska ulica će biti otvoren za sav promet, a od ponedjeljka 9. listopada na snazi će biti privremena regulacija prometa, jer nakon što je izvedeno spajanje glavnog magistralnog voda na novoizvedeni cjevovod počet će radovi na prespoju kućnih priključaka. Zbog toga će, od ponedjeljka 9. listopada pa dok se radovi ne izvedu, Starogradska ulica biti zatvorena za sav promet, svakim danom od 8 do 17 sati, osim nedjeljom. Građane molimo za razumijevanje i strpljenje."

-> privremeni vozni redovi autobusa Autoturista

[6.9.2023.]
Budući da se Starogradska ulica, kako smo već objavili, u utorak, 12. rujna, pa do 6. listopada zatvara za sav promet, osim za dostavna vozila i vozila stanara, a zbog radova na vodovodnim priključcima, i autobusi Autoturista na linijama za Bukovje i Donje Rude, Smerovišće i Lipovec te Slani dol, vozit će za to vrijeme obilazno. Ovdje su privremeni vozni redovi za vrijeme trajanja radova:

> klik na sliku za veće <

Izvor: Radio Samobor

Vozni redovi na svim linijama bi trebali biti isti kao u veljači 2023. godine kada je Starogradska također bila zatvorena zbog radova. Do potvrde i službene objave na stranicama Autoturista, linije koje su tada bile važeće, bit će aktualne već od ponedjeljka, 11. rujna 2023. pogledajte ovdje:

> klik za autobusne linije 2.2.2023. <

[vijest od 8.9.2023.]

"Zbog potreba tehničke izvedbe radova na rekonstrukciji vodoopskrbnog sustava u Starogradskoj ulici uspostavit će se privremena regulacija prometa kojom će biti zatvoren promet za sva vozila osim vozila stanara i dostave gospodarskih subjekata. Privremena regulacija uspostavit će se u utorak, 12. rujna 2023. godine, u 8 sati i trajat će do 6. listopada 2023. godine. Obilazni pravac iz smjera centra bit će preko Ulice Josipa Jelačića, Otruševec Samoborski, Ulica Ludvić te Ulica Gornji Kraj. Navedenom trasom prometovat će i linije javnog gradskog prijevoza. Za sva dodatna pitanja i sugestije moguće je kontaktirati broj 01/3378-115. Obavještavaju se građani da se pridržavaju prometne signalizacije za vrijeme privremene regulacije prometa te se mole za strpljenje i razumijevanje."

Izvor: Samobor.hr

Izvor: Samobor.hr, Radio Samobor, Autoturist