Humanitarna akcija za Sigurnu kuću
Autor: Marina Lastovčić, 8. 4. 2022.

Draga djeco i roditelji! Imamo brzinsku akciju prikupljanja stvari potrebnih djeci i štićenicama Sigurne kuće - traje od petka, 8.4. do srijede, 13.4. Učenici mogu donijeti i ostaviti stvari u kutiji koja će biti u holu škole. Naravno, nema nikakve obaveze, samo tko želi, može...i jedna stvarčica je dobrodošla.

Djelatnica Kuće nam je rekla da su primili donacije školskog pribora i sredstava za osobnu higijenu, tako da im to trenutno ne treba. Ono što im treba je hrana koja se ne kvari - npr. tjestenina, riža, sol, šećer, med, pekmez, ulje, ocat, začini, sve za kolače, konzervirana hrana itd. Također slatkiši, posebice sad uoči Uskrsa. Trebaju im i svakakva sredstva za čišćenje, deterdženti za suđe i rublje, omekšivači, pelene za djecu veličine 4 i 5 te vlažne maramice. Također su trenutno bez usisivača pa ako netko ima ispravan usisivač viška... Hvala u njihovo ime!