Na treningu s baseball prvacima Hrvatske

[FOTO] 6. i 7. razredi integrirali strani jezik, povijest i sport na treningu uz aktualne prvake Hrvatske u baseballu - Baseball klub Jarun
galerija >klik<

Naši su šestaši i sedmaši u pratnji svog razrednika, razrednice i učiteljice engleskog jezika posjetili Baseball klub Zagreb na Jarunu - aktualne prvake Hrvatske.

galerija >klik<

Svrha ovog posjeta bila je obogaćivanje nastave engleskog jezika, geografije te tjelesne i zdravstvene kulture upoznavanjem tog vrlo važnog i velikog dijela američke kulture. Ljubazni treneri puni entuzijazma za ovaj zanimljiv sport odlično su ga približili našim učenicima. Naučili su nas osnove bacanja, udaranja i hvatanja, te optrčavanja - svih tih elemenata koje smo do sada vidjeli samo u američkim filmovima i serijama.

galerija >klik<

Na kraju su šestaši odigrali i utakmicu protiv sedmaša pa ih i pobijedili.Vrijeme nas je izvrsno poslužilo usprkos nepovoljnoj prognozi pa smo i prošetali pored jarunskog jezera, upoznali tamošnju floru i faunu, lijepo se podružili i naigrali na svježem zraku bez mobitela!

galerija >klik<

Hvala trenerima Mariju, Goranu i Dini na lijepom i zanimljivom prijepodnevu, novim vještinama te potaknutom sportskom duhu!

A kako je sve to izgledalo, pogledajte u galeriji >klik<