Svjetski dan razglednice [2020.]
Autor: Goran Orlić, 5. 10. 2020.

Učenici 2.a razreda su sudjelovali u obilježavanju Svjetskog dana razglednice 1. listopada, u organizaciji Hrvatske pošte.

Učenici 2.a razreda sudjelovali su u obilježavanju Svjetskog dana razglednice 1. listopada, u organizaciji Hrvatske pošte. Cilj ovog projekta je educirati djecu o pravilnom adresiranju i približiti im šarm razglednica.Učenici su pogledali video u kojemu im je zanimljiva maskota filatelije Marko Markica objasnio što je razglednica, povijest razglednice i kako ju poslati. Svaki učenik je dobio razglednicu koju može poslati svojim najmilijima te tako na prigodan način obilježiti Svjetski dan razglednica.

Pročitajte i:
Eko planinari Rude: 1. izlet 2019. godine