Bregana: pehar i treće mjesto za OŠ Rude
Autor: Goran Orlić, 22. 2. 2020.

Rude treće na malonogometnom turniru škola Zagrebačke županije

Na prvom malonogometnom turniru za djelatnike škola Zagrebačke županije koji je odigran u Bregani viđen je iznimno zanimljiv i kvalitetan nogomet. Dresove i tenisice su obukli učitelji, stručni suradnici, domari, ravnatelji, pomoćnici u nastavi, voditelji računovodstva, tajnici...

Budući da su neke škole zbog bolesti igrača u posljednji trenutak otkazale nastup, nastupilo je okupno pet momčadi. Prvo mjesto osvojila je OŠ Sveta Nedelja, drugi su bili djelatnici OŠ Novo Čiče, a treći OŠ Rude. OŠ Milana Langa je nastupila s dvije podjednake momčade i pokazala se kao iznimno gostoljubiv domaćin na parketu i izvan njega.

Nagrade najboljima uručila je kuharica Mirjana Bencalić koja je za sve sudionike pripremila ukusan ručak, sve utakmice odsudio je nekadašnji djelatnik škole iz Bregane, Dejan Ćosić, a vrijedi napomenuti da su neke momčadi u Breganu došle s organiziranim navijačkim skupinama koje su ih pratile tijekom svih susreta.

Svi su se složili na kraju - bilo je baš lijepo, ponovilo se!

Pročitajte i:
Gradsko natjecanje u rukometu [2020.]