robotika
Autor: Kristina Halužan, 26. 9. 2019.

Dragi učenici,

robotička grupa nastavlja s radom i ove godine. Ponovno planiramo sudjelovati u Makers ligi i natjecati se s robotičarima iz cijele Hrvatske. U slučaju izvrsnih rezultata, moguć je i odlazak na svjetsko prvenstvo u Kini.

Osim robotičke lige sudjelujemo i u okviru projekta "Generacija NOW" gdje ćemo izrađivati projekte prema željama učenika uz stručno vodstvo mentora.

Svi zainteresirani mogu doći na jedan od  prva dva termina  - u petak 27.9.2019. ili u petak 04.10.2019. od 18:20h do 19:50h.

Planirani termin robotike je petkom od 18:20 do 19:50 svaki drugi petak u turnusu kada su viši razredi popodne. Osim navedenog termina održavaju se i drugi termini u dogovoru s učenicima i roditeljima ovisno o pripremama za tekuća natjecanja natjecanja.

Za dodatne informacije slobodno se raspitajte kod svojih školskih kolega koji su dio robotičke ekipe od prošle godine.

Vaš mentor,
Zoran Fabeković